اطلاعات تکمیلی درباره جشنواره سپهری شو

جشنواره سپهری شو با شعار “هزار در صد جایزه ببر” از روز 12 مرداد ماه آغاز شد.
این جشنواره تابستانی در سطح کل کشور و ویژه‌ی دارندگان دستگاه‌های کارتخوان پرداخت الکترونیک سپهر می‌باشد.
تمامی پذیرندگان این شرکت با انجام هشت تراکنش روزانه که مبلغ هر یک از آنها بالای 20 هزار تومان باشد واجد شرکت در قرعه کشی روزانه می‌شوند.
در طول جشنواره تابستانی سپهری شو به 1000 نفر از برندگان هر یک به مبلغ 100 هزار تومان هدیه تعلق می گیرد. تعداد برندگان قرعه کشی هر روز متفاوت بوده و به تناوب در طول جشنواره اعلام می شود.
سیستم هوشمند قرعه کشی هر شب ساعت 21 اسامی برندگان را مشخص می‌کند و سامانه پیامکی با شماره 200041072 برای برندگان پیامکی مبنی بر برنده شدن آنها ارسال می‌کند.
همچنین با فاصله کوتاهی اسامی برندگان در صفحه رسمی جشنواره با نشانی sepehrisho.sepehrpay.com و اپلیکیشن پاس قرار می‌گیرد.
برندگان پس از دریافت پیامک لازم است با نصب اپلیکیشن پاس و مراجعه به منوی سپهری شو و زیر منوی امتیاز و جوایز، روش دریافت جایزه خود را مشخص کنند. دو روش اصلی برای دریافت جایزه در نظر گرفته شده است. نخست اینکه هر برنده می‌تواند با انتقال جایزه خود به کیف پول الکترونیک اپلیکیشن پاس علاوه بر استفاده از خدمات متنوع این اپلیکیشن از ده درصد هدیه اپلیکیشن به مبلغ 10 هزار تومان (جمعا صد و ده هزار تومان) بهره مند شود.
دومین راه، انتخاب روش واریز نقدی به حساب است که مبلغ جایزه (صدهزارتومان) به حساب پذیرنده واریز می شود و پس از واریز وجه، پیامک تایید واریز برای ایشان ارسال می شود.